İrfan Önal Haberleri

İrfan Önal haberleri ve güncel İrfan Önal gelişmeleri, İrfan Önal ile ilgili tüm video, İrfan Önal fotoğrafları ve İrfan Önal haberleri Haber Ekspres - İzmir Haberleri, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri sitemizde


YEREL YÖNETİMLER

Bayraklı Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 105. yıl dönümünü, görkemli etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor.

YEREL YÖNETİMLER

Bayraklı'da başlayan 'maaş krizi' tüm hızıyla devam ederken Belediye Başkanı İrfan Önal, "kasada olanı bölüşüyoruz" dedi.

YEREL YÖNETİMLER

Bayraklı Belediyesi, okul öncesi eğitimde “Yerinde öğrenme modeli” ile fark yaratıyor.

YEREL YÖNETİMLER

İzmir Valisi Süleyman Elban, Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal'ın 3 ilçeden toprak istemesine yönelik açıklamalarına cevap verdi.

YEREL YÖNETİMLER

İzmir’de yüz ölçümü en küçük ilçelerden biri olan Bayraklı’da, Belediye Başkanı İrfan Önal, Karşıyaka, Bornova ve Konak’tan toprak almak için...

YEREL YÖNETİMLER

Bayraklı Belediyesi, ilçedeki kütüphanelerde bulunan kitap çeşitliliğini ve içeriğini artırmak amacıyla bir kitap bağışı kampanyası başlattı.

YEREL YÖNETİMLER

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, yerel seçimler öncesinde ve seçildikten sonra da halkın içinde olacağı mesajını vererek saha çalışmalarına başladı.

YEREL YÖNETİMLER

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, eski Smyrna Höyüğü’nü ziyareti sırasında gördüğü yaralı kediye sahip çıktı.

YEREL YÖNETİMLER

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, seçim sonrası makamında gerçekleştirdiği tebrik ziyaretlerini sürdürüyor.

YEREL YÖNETİMLER

Bayraklı Belediyesi, baharın müjdecisi Hıdırellez'i Doğançay'da düzenlenecek bir şenlikle kutlayacak.

İZMİR EKSPRES

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, belediye başkanı seçildikten sonra ilk nikahlarını kıydı.

YEREL YÖNETİMLER

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, yerel seçimlerin ardından göreve başlayan 24 mahalle muhtarıyla bir araya geldi. Meclis Salonu’ndaki ilk muhtarlar...

Yandex.Metrica