Mesaj Haberleri

mesaj haberleri ve güncel mesaj gelişmeleri, mesaj ile ilgili tüm video, mesaj fotoğrafları ve mesaj haberleri Haber Ekspres - İzmir Haberleri, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri sitemizde


POLİTİKA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika Birliği Örgütü’nün kuruluş yıl dönümü ile 25 Mayıs Afrika Günü’nü tebrik ederek bir mesaj yayımladı.

ÇANAKKALE

Çanakkale Belediye Başkanı Muharrem Erkek, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, 19 Mayıs 1919'un Türkiye...

AFYONKARAHİSAR

Afyon Belediye Başkanı Burcu Köksal, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

AYDIN

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

BALIKESİR

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

MANİSA

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

ASAYİŞ

Bursa'da annesi ve ağabeylerini öldürmekle suçlanan polis memuru Adem Ergüner'in duruşmasında, olay günü ağabeyine gönderdiği tehdit mesajları ortaya çıktı.

İZMİR EKSPRES

Bergama Belediye Başkanı Dr. Tanju ÇELİK; 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

SANAT

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum mitinginde yaptığı konuşmada, "31 Mart'ta sandıklara sahip çıkarak, milli irade bayramı yapacağız" dedi.

Yandex.Metrica