Selçuk Haberleri

selçuk haberleri ve güncel selçuk gelişmeleri, selçuk ile ilgili tüm video, selçuk fotoğrafları ve selçuk haberleri Haber Ekspres - İzmir Haberleri, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri sitemizde


İZMİR EKSPRES

TCDD Çamlık Buharlı Lokomotif Müzesi, ziyaretçilere tarihi demiryolu mirasını en etkileyici şekilde sunarak, İzmir’in ve Türkiye’nin demiryolu geçmişine ışık tutuyor.

İZMİR EKSPRES

İzmir'in Selçuk ilçesinde bulunan Efes Antik Kenti, Kurban Bayramı tatilinde 129 bin 987 kişiyi ağırlayarak yoğun ilgi gördü.

DEPREM

Kandilli Rasathanesi’nin açıklamalarına göre İzmir’in Selçuk ilçesinde deprem oldu.

YEREL YÖNETİMLER

Selçuk Belediyesi, 7-14 yaş arası çocukların yaz tatillerini verimli geçirmeleri için spordan müziğe birçok kategoride ücretsiz Yaz Okulu Kursları düzenliyor.

YEREL YÖNETİMLER

İzmir'in Selçuk ilçesi tarihi yapısıyla dikkat çekiyor. Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel ise hem kültürel hem sosyal faaliyetleri hayata geçiriyor.

YEREL YÖNETİMLER

Yaz aylarının gelmesiyle artan hava sıcaklıkları ve nem nedeniyle sivrisineklerin çoğalmasıyla ilgili mücadele için önemli adımlar atıldı.

MUĞLA

Bodrum Otel İşletmeleri A.Ş., İzmir Selçuk'ta 906 milyon 640 bin TL yatırımla 5 yıldızlı otel inşa ediyor. İşte detaylar...

YEREL YÖNETİMLER

Efes Selçuk’ta her geçen gün artan sokak etkinliklerine bu kez Ata Meydanı ev sahipliği yaptı.

İZMİR EKSPRES

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Selçuk İlçe Terminali ve Pamucak Rekreasyon Alanı'nda incelemelerde bulunarak, bölgenin sorunlarını dinledi.

İZMİR EKSPRES

Efes Selçuk'ta Arnavutça, İtalyanca ve Yunanca kurslarına büyük ilgi! Her yaş grubundan katılımcılar, yeni diller öğrenmenin heyecanını yaşıyor.

İZMİR EKSPRES

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Selçuk'ta 2021'de yapımına başlanan 1.380 TOKİ konutundan sözleşmesi yapılmayan 230 konutun, ilçede ikamet...

YEREL YÖNETİMLER

Efes Selçuk Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Efes Selçuk Salon Sporları Kulübü, 28. Geleneksel Selçuk Kaymakamlık Turnuvası'nda voleybol kategorisinde şampiyonluk kupasını...

Yandex.Metrica