Uyarı Haberleri

uyarı haberleri ve güncel uyarı gelişmeleri, uyarı ile ilgili tüm video, uyarı fotoğrafları ve uyarı haberleri Haber Ekspres - İzmir Haberleri, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri sitemizde


AFYONKARAHİSAR

Meteoroloji yetkililerinden yapılan açıklamaya göre, Afyonkarahisar ve çevresinde kuvvetli yağış riskine dikkat çekildi.

HAVA DURUMU

Afrika üzerinden gelen çöl tozu, İzmir'i adeta bir sis bulutuyla kapladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarısının ardından, kentte havanın rengi değişti.

AYDIN

Aydın'ın Bozdoğan ilçesinde, jandarma ekipleri vatandaşların güvenliği ve bilinçli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla çeşitli uyarılarda bulundu.

DEPREM

Prof. Dr. Ahmet Ercan, harita üzerinde bir bölgeyi işaret ederek, "Bölge, 6,5 büyüklüğünde büyük bir depreme gebedir" dedi.

YEREL

Manisa'da son günlerde samanlık depolarında çıkan yangınlara dikkat çeken Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, bu durumun üreticilere büyük zararlar...

TÜRKİYE

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yeni haftanın hava tahmini raporunu açıkladı. Rapora göre, ülke genelinde şiddetli yağışlar beklenirken, 6 il için sarı...

HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ege bölgesi için fırtına uyarısında bulundu. Orta Ege'de yarın öğle saatlerinden itibaren kuzey ve kuzeydoğu yönlerden 6...

İZMİR EKSPRES

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarıya göre, İzmir'de yarın öğle saatlerinden itibaren kuvvetli yağış bekleniyor.

İZMİR EKSPRES

Prof. Dr. Doğan Yaşar, Sahra Çölü'nden Türkiye'ye yoğun toz taşınımının başlayacağını belirterek halkı uyardı.

İZMİR EKSPRES

Ege'de zirai don uyarısı! Meteoroloji yetkilileri tarafından yapılan uyarıya göre, Ege Bölgesi'nde bulunan 5 ilde zirai don riski olduğu söylendi.

İZMİR EKSPRES

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, yarın Ege Denizi'nde fırtınanın etkili olması bekleniyor.

İZMİR EKSPRES

CHP Parti Sözcüsü Deniz Yücel, elektronik sigaraların tehlikelerine dikkat çekerek Ticaret Bakanı'nı göreve çağırdı.

Yandex.Metrica