Karşıyaka belediyesi Haberleri

karşıyaka belediyesi haberleri ve güncel karşıyaka belediyesi gelişmeleri, karşıyaka belediyesi ile ilgili tüm video, karşıyaka belediyesi fotoğrafları ve karşıyaka belediyesi haberleri Haber Ekspres - İzmir Haberleri, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri sitemizde


İZMİR EKSPRES

Karşıyaka Belediyesi tarafından düzenlenen ‘19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Atletizm Yarışları’ 100 genç sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi

İZMİR EKSPRES

Karşıyaka Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda binlerce Atatürk sevdalısını kortejde ve Anıl Piyancı konserinde buluşturdu.

İZMİR EKSPRES

Karşıyaka Belediyesi’nin geleneksel “Çiçek Festivali” bu yıl 21. kez kapılarını açtı. Festival kapsamında En Güzel Balkon Bahçe Yarışması’nın ödül töreni...

YEREL YÖNETİMLER

İzmir'de HİLLTOWN AVM’nin kaçak yapılaşma yaptıktan sonra, yaptığı kaçak yapıları yasal hale getirme başvurusunu oy birliğiyle reddetti.

YEREL YÖNETİMLER

Karşıyaka Belediyesi, her yıl Anneler Günü dolayısıyla düzenlediği 'Zübeyde Hanım Koşusu'nu bu yıl 12 Mayıs Pazar günü, 35. kez gerçekleştirecek.

YEREL YÖNETİMLER

Karşıyaka Belediyesi, Horizon Europe programı kapsamında finanse edilen Resiliage Projesi'ne ev sahipliği yaparak uluslararası bir çalıştaya öncülük etti.

YEREL YÖNETİMLER

Karşıyaka Belediyesi'nde nikah dairesinde yaşanan dua krizi, gündemi sarsarken, Başkan Ünsal konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

YEREL YÖNETİMLER

Karşıyaka Belediyesi tarafından düzenlenen Hıdırellez Şenliği, Atakent’teki Ahmet Taner Kışlalı Rekreasyon Alanı’nda gerçekleştirildi.

LİFE EKSPRES

Astronom Kürşat Kılıç, “İzmir’in üzerinde Zenit noktasında geçen Vega yıldızı dünyanın presesyon hareketi sonucu gelecekte kutup yıldızı olacak” dedi.

İZMİR EKSPRES

Karşıyaka Belediyesi baharın gelişiyle birlikte çoğalan sinek ve haşerelere karşı çalışma başlattı.

YEREL YÖNETİMLER

Karşıyaka Belediyesi, baharın gelişini müjdeleyen ve bolluk bereketin simgesi olarak kabul edilen Hıdırellez'i coşku dolu bir şenlikle karşılayacak.

YEREL YÖNETİMLER

Karşıyaka Belediyesi, Cordelion Mutfak Sanatları Merkezi aracılığıyla Türk ve dünya mutfağının enfes tatlarını Karşıyakalılarla buluşturmaya devam ediyor.