Müzik Haberleri

müzik haberleri ve güncel müzik gelişmeleri, müzik ile ilgili tüm video, müzik fotoğrafları ve müzik haberleri Haber Ekspres - İzmir Haberleri, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri sitemizde


LİFE EKSPRES

Umut Açıkgöz, Bodrum'da sahne aldığı mekanda iki saat boyunca konuklarına müzik ziyafeti sunarak unutulmaz bir gece imza attı.

LİFE EKSPRES

Türk pop müziğinin duayen ismi Erol Evgin, Kerki Solfej’in düzenlediği yaz konserleri kapsamında geçtiğimiz akşam Antalya Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verdi.

KÜLTÜR-SANAT

Dijital müzik platformlarının yaygınlaşmasına rağmen, plak satışları dünya genelinde artmaya devam ediyor. Plak, müzikseverler için hâlâ cazibesini koruyor.

LİFE EKSPRES

Andolu rock müziğinin efsanevi ismi Cem Karaca'nın en sevilen şarkıları, derin anlamları ve eşsiz yorumuyla hâlâ gönüllerde taht kuruyor. İşte...

KÜLTÜR-SANAT
LİFE EKSPRES

Başarılı sahne performansları ve kusursuz sesiyle tanınan Seren Sındık; müzikal yolculuğunda unutulmaz bir dönüm noktasına imza atıyor.

LİFE EKSPRES

Madam Arabesk Bodrum'da sahne aldığı Azka Otelde sergilediği enerjik performansıyla dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.

LİFE EKSPRES

Bodrum’um gözde mekanı yaz sezonuna bomba gibi giriyor. Üzüm Kızı’nda Yaz boyunca yıldızlar geçidi olacak.

KÜLTÜR-SANAT

Türkiye'de Spotify'da en çok dinlenen yerli müzikleri derledik.

AYDIN

Nazilli Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, Yeşilçam film şarkılarıyla sanatseverlere nostaljik bir gece yaşattı.

LİFE EKSPRES

Geçtiğimiz yıllarda Bahadır Tatlıöz ile yayınladıkları ''Net'' şarkısıyla müzik listelerinde uzun süre zirvede kalan Bilge Nihan’ın yeni şarkısı çıktı.

LİFE EKSPRES

Ömür Gedik, sözlerini Ozan Gülek ile birlikte yazdığı yeni single çalışması Filozof’u sevenleriyle buluşturdu.

Yandex.Metrica